
Блок живлення 650Вт FrimeCom FC SM650 (A-PFC, без кабеля живлення) (код 146541)
1 599 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FC SM650 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 4 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +5V: 30А. +3.3V: 30А. +12V1: 32А. +5Vsb: 2А. -12V: 0.5A |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 650 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin. 1x4pin |
| Розміри, вага | 150 х 140 х 86 мм, 1.1 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перевантаження через струм (OCP). від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
