
Блок живлення 550Вт GoldenField GF SH550 A-PFC ATX (без кабеля живлення) (код 137416)
1 289 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GF SH550 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість SATA роз'ємів | 4 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В: 26 А. +5 В: 30 А. +12 В 1: 28 А. -12 В: 0.5 А. +5 В Standby: 2 А |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 550 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перевантаження через струм (OCP). від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 289 ₴
