
ББЖ для роутера Marsriva KP1EC (4хDC+USB OUT, 2x5V/9V/2x12V, 18W, 8000Ah (30Wh)) LiPol (код 137957)
1 889 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 8000 |
| Артикул | KP1EC_MARSRIVA |
| Вага | 336 г |
| Вихідна напруга, В | 5/9/12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 100 - 240 В |
| Защита от | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Підходить для заряджання | Для роутера |
| Розміри | 108 x 173 х 31.8 мм |
| Тип акумуляторів | Літій-полімерні (Li-pol) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889 ₴
