
Блок живлення 750Вт Chieftec SteelPower BDK-750FC (ATX 2.3, 80 PLUS Bronze, 120мм, Fully Modular) (код 130121)
4 159 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BDK-750FC |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/1 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Максимальні навантаження | +5V 20.0A, +3.3V 20.0A, +5V & +3.3V combined 120 Вт, +12V1 62.5A, +12V2-, +12V1, +12V2 combined 750 Вт, P.F. >0.9, 12V 0.3A/3.6 Вт, +5VSB 2.5A/12.5 Вт |
| Особливі властивості | Модульне під'єднання кабелів |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 86 мм, 1.7 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP), SIP |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 159 ₴




