
Блок безперебійного живлення EnerGenie EG-HI-PS5000-02 5000VA (інвертор) (код 146663)
18 229 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Артикул | EG-HI-PS5000-02 |
| Вихідна напруга, В | 230 |
| Вихідна потужність | 5000 ВА/3000 Вт |
| Габарити | 390 x 240 x 160 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Чорний |
| Особливості | З дисплеєм |
| Потужність | 5000 ВА |
| Тип акумуляторів | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 229 ₴
