
Джерело безперебійного живлення 2E ED850 (850VA/480W, LED, 2xSchuko) (код 132363)
2 989 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | 2E-ED850 |
| Вихідна напруга, В | 220/230/240 ±5% |
| Вихідна потужність | 850 ВА/480 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Габарити | 100 х 290 х 140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 162 - 295 В |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Потужність | 850 ВА |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип монтажа | Класичний (tower) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴
