
Блок безперебійного живлення FRIMECOM V-1500 LED () (код 127415)
5 229 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | V-1500 LED |
| Вихідна потужність | 1500 ВА/900 Вт |
| Габарити | 345 х 142 х 162 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | FrimeCom |
| Кількість розеток | 3 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична олов'яно-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 229 ₴

