Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Q19_500 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 2 |
| Отворів під слоти розширення | 6 |
| Охолодження | Опціонально: Бічна панель: 1 x 80 мм/1 x 90 мм. Задня панель: 1 x 120 мм |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Розміри | 190 х 392 х 410 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 929 ₴

