
Корпус Mini-Tower з БЖ 450Вт FrimeCom Q25B (USB3.0) Black (код 142435)
1 629 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Q25B |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал. Пластик |
| Особливості | З системою організації кабелів |
| Охолодження | Опціонально: Задня панель: 1 х 80/90 мм. Бічна панель: 1 х 120 мм |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | microATX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴
