
Корпус Midi-Tower з БЖ 450Вт FrimeCom 881B Black (код 142433)
1 589 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 881B |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал. Пластик |
| Особливості | З системою організації кабелів |
| Охолодження | Опціонально: Задня панель: 1 х 80/90 мм. Бічна панель: 1 х 120 мм |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Розміри | 405 x 385 x 178 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 589 ₴
