
Корпус Midi-Tower без БЖ Cougar MX360 RGB (3xUSB, 2*3.5"+2*2.5", 2*120 RGB Fans, скляне вікно) (код 136888)
2 079 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MX360 RGB |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Прозора бічна панель: загартоване скло. Синхронізація підсвічування з материнською платою. Макс. довжина блока живлення: 160 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 + 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 315 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Особливості | З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлено: Задня панель: 1х120 мм. Опціонально: Лицьова панель: 3х120 мм / 2х140 мм. Верхня панель: 2х120 мм /2х140 мм. Задня панель: 1х120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 210 x 460 x 378 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 079 ₴
