
Корпус Full-Tower без БЖ Cougar Duoface Pro RGB (Білий) (3*120мм ARGB, 1*120мм ARGB вентилятори передвстановлені,
4 749 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Duoface Pro RGB (White) |
| Вага | 10 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Кнопка RGB. Підтримка вертикального графічного процесора. Синхронізація RGB із материнською платою. Вбудована система підсвічування |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Особливості | З бічним вікном. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 10 |
| Охолодження | Встановлене: Лицьова панель: 3х120 мм. Задня: 1х120мм. Опціональне: Лицьова панель: 3х120мм/2х140мм. Верхня: 3х120мм/2х140 мм. Задня: 1х120мм/1х140 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 240 x 496 x 465 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Fulltower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 749 ₴
