
Корпус Full-Tower без БЖ Cougar Airface RGB (White) (Ігровий корпус, 2*140мм ARGB, 1*120мм ARGB вентилятори передвстановлені,
3 379 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Airface RGB White |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Прозора ліва панель: 4-мм загартоване скло. Вбудована система підсвічування. Синхронізація RGB з материнською платою.Світлодіодна ARGB стрічка |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 2 |
| Особливості | З бічним вікном. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлене:Лицьова панель:140мм x2.Задня:120мм х1.Опціональне:Лицьова панель:140мм x2/120 мм x2.Верхня:140мм х2/120 мм х2.Задня:140 мм x1/120 мм x1 |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 230 x 491 x 386 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. EATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 379 ₴
