
Корпус Midi-Tower з БЖ 500Вт FrimeCom E133 2x5.25" 2x3.5" 2xUSB 3XSSD 2.5" 405х385х178мм Black (код 133005)
2 179 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E133_500 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Блок живлення: FrimeCom SM500R |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 145 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 3 |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Опціональне: Лицьова панель: 2 х 120 мм. Задня панель: 1 х 80 мм / 1 х 90 мм |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Розміри | 405 x 385 x 178 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 179 ₴
