Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | LPM-1100VA-P |
| Вихідна потужність | 1100 ВА/770 Вт |
| Габарити | 330 х 120 х 187 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 - 290 В |
| Захист | LogicPower |
| Кількість розеток | 4 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 2 x 12 В, 7.5 А·год |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴


