
Блок безперебійного живлення LogicPower LPM-U850VA-P (лінійно-інтерактивний, plastik case) (10397) (код 145046)
3 099 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 8.5 |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | LPM-U850VA-P |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Вихідна потужність | 850 ВА/510 Вт |
| Габарити | 305 х 89 х 140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 - 290 В |
| Защита от | Від короткого замикання. Від перевантаження. Захист від перезарядки |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість розеток | 2 |
| Напруга акумулятора, В | 12 |
| Особливості | Увімкнення напряму (байпас) |
| Потужність | 850 ВА |
| Призначення | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | 1 x 12 В, 8.5 A*рік |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10-15 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴
