
Корпус Midi-Tower без БЖ Cooler Master MasterCase Maker 5t (скло, 4xUSB3.0, чорно-червоний) (код 94981)
13 259 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MCZ-C5M2T-RW5N |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Кріплення всіх 5.25 пристроїв на санчатах. Швидкий доступ до опорної пластини кулера. Приховане укладання шлейфів. Бічна стінка на клямці |
| Колір | Чорний + Червоний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 + 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 296 мм |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло. Пластмаса. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 3 |
| Охолодження | Встановлено 3 вентилятори: 140 x 140 мм (2 на передній і 1 на задній панелі), 1200 об./хв (55 CFM) |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 242 x 574 x 544 мм |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 4 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 259 ₴
