
Блок безперебійного живлення EG-UPSO-RACK-1000, On-Line 1000VA (900Вт), синусоїдальний сигнал (код 144045)
14 619 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 9 |
| Інтерфейси | 1 х USB Type-B. RS-232 |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPSO-RACK-1000 |
| Вихідна напруга, В | 220 ±1% |
| Вихідна частота, Гц | 50 /60 ± 0.5% |
| Габарити | 440 x 338 x 88 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 220 В +/- 10% |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження. Захист від перезарядки |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 4 x розетки IEC |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора, В | 24 |
| Особливості | З дисплеєм. Зі звуковою сигналізацією. Холодний старт |
| Потужність | 1000 ВА |
| Призначення | Для будинку. Для котла. Для серверів |
| Тип архітектури | Безперервної дії (on-line) |
| Тип використовуваної батареї | Герметична свинцево-кислотна 12 В / 9 А*год / 2.35 кг x 2 шт., 24 В постійного струму |
| Тип монтажа | В стійку (rack mount) |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Час заряду батарей, рік | до 3 |
| Час роботи в разі повного навантаження | 8 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 619 ₴
