
Блок безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-3000 3000VA (синусоїдальний сигнал) (код 136456)
25 099 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 9 |
| Інтерфейси | 1 х USB Type-B. RJ-45. RS-232 |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPSO-3000 |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Вихідна потужність | 3000 ВА / 2700 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 50/60 |
| Вхідна частота, Гц | 50/60 |
| Габарити | 191 x 419 x 335 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 220 В ± 25 % |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження. Ліній передавання даних |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 3 x IEC-C13, 2 x Type C/F (Schuko) |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора, В | 72 |
| Особливості | З дисплеєм. Зі звуковою сигналізацією. Холодний старт |
| Потужність | 3000 ВА |
| Призначення | Для аудіо і відеотехніки Для будинку. Для відеоспостереження. Для котла. Для роутера |
| Тип архітектури | Безперервної дії (on-line) |
| Тип використовуваної батареї | Свинцево-кислотна 72 В (6 х 12 В), 9 А/рік |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Час заряду батарей, рік | 3 рік |
| Час роботи в разі повного навантаження | 8 хв |
| Час роботи у разі половинного навантаження | 20 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 099 ₴
