
Блок безперебійного живлення APC Back-UPS Pro 650VA/390W, LCD, USB, 6xC13 (BR650MI) (код 112278)
10 529 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | BR650MI |
| Вихідна потужність | 650 ВА/390 Вт |
| Габарити | 190 x 91 x 310 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 176 - 294 В |
| Захист | APC |
| Захист ліній передавання даних | Захист факс-модему/DSL-модему/мережевої плати 10-100 Base-T з боку телефонної лінії/мережевого з'єднання єднання з розеткою RJ-45 |
| Кількість розеток | 6 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 529 ₴
