
Блок безперебійного живлення APC Back-UPS 950VA/520W, USB, 4xC13 (BX950MI) (код 136780)
9 619 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 9 |
| Імпульсний захист | 273 |
| Інтерфейси | LAN |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | BX950MI |
| Вихідна напруга, В | 230 |
| Вихідна потужність | 950 ВА/520 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Габарити | 120 x 160 x 355 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 300 В |
| Защита от | Від короткого замикання. Від перевантаження. Ліній передавання даних. Фільтрація перешкод |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість розеток | 6 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1/1 |
| Напруга акумулятора, В | 12 |
| Особливості | Зі звуковою сигналізацією |
| Потужність | 950 ВА |
| Призначення | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Свинцево-кислотна батарея 1 х 12 В, 9 A*рік |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, рік | 8 рік |
| Час роботи в разі повного навантаження | 0.5 хв |
| Час роботи у разі половинного навантаження | 6 хв 42 сек. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 619 ₴
