
Кронштейн Gembird WM-80T-01 Настінний кронштейн 37 - 80” (до 70 кг) (код 135709)
1 119 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200 мм; 300x300 мм; 400x400 мм; 400x200 мм; 600x400 мм |
| Артикул | WM-80T-01 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 37"-80" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | -12° ~ +12° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Нахил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 119 ₴

