
Кронштейн Gembird MA-DA2-02 для 2 моніторів 17-32" (код 135661)
2 349 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Артикул | MA-DA2-02 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 17"-32" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | -45° ~ +90° |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Місце встановлення | Настільні |
| Призначення | Для монітора |
| Регулювання | За висотою, Похило-поворотні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 349 ₴


