
Блок безперебійного живлення FRIMECOM SK12-2000 (2000ВА/1600Вт, 24В, з прав.синусойдою, під зовн.акум) (код 136263)
12 649 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Артикул | SK12-2000 |
| Вихідна напруга, В | 220 |
| Вихідна потужність | 2000 ВА/1600 Вт |
| Габарити | 290*255*120 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість розеток | 1 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Призначення | Для аудіо і відеотехніки. Для будинку. Для відеоспостереження. Для котла. Для роутера. Для серверів. |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 649 ₴

