
Блок безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-500VA+ ((350Вт) 5A/10A, 12V, з прав.синусойдою, без акум.!) (код 107505)
7 129 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Артикул | LPY-PSW-500VA+ |
| Вихідна потужність | 500 ВА/350 Вт |
| Габарити | 230 х 145 х 180 мм |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 275 В |
| Захист | LogicPower |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | Холодний старт |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Під'єднувальна 12 В, максимальний струм заряду 10 А |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 129 ₴



