
Блок безперебійного живлення Eaton 5E 1200 USB IEC G2 (код 137766)
10 909 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | 5E1200UI |
| Вихідна потужність | 1200 ВА/660 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 170 - 280 В |
| Колір | Чорний |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Розміри | 330 х 180 х 133 мм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 2 x 12 В, 7 А·год |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 909 ₴


