
Блок живлення 850Вт Gigabyte GP-P850GM (ATX 2.31, 120мм, 80 PLUS Gold) (код 136570)
5 099 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GP-P850GM |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Тайвань |
| Кількість SATA роз'ємів | 8 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/1 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В - 20 A, +5 В - 20 А, +12 В - 70.8 A, -12 В - 0.3 A, +5 В sb - 3 А |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 160 x 86 мм |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 099 ₴
