
Блок живлення 400Вт GameMax ATX-400W SFX (SFX, 80мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 4pin, 3xMolex, 4xSATA, 125x100x63.5) (код 135604)
1 049 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ATX-400W SFX |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/0 |
| Охолодження | Вентилятор 80 мм |
| Потужність | 400 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4pin |
| Розміри, вага | 125 x100 x 63.5 мм 0.85 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). Захист від перевантаження (OPP). Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴
