
Жорсткий диск 3.5" 4TB Seagate SkyHawk (SATA 3, 5900rpm, 256MB) (ST4000VX016) (код 130363)
5 649 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Артикул | ST4000VX016 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай, Таїланд |
| Максимальна споживана потужність | 3.7 Вт |
| Місткість накопичувача | 4 ТБ |
| Обсяг буфера | 256 МБ |
| Особливості | Для комп'ютера |
| Технологія | HDD |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Фізичні розміри | 146.99 x 101.85 x 20.2 мм, 490 г |
| Швидкість обертання шпинделя | 5900 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 649 ₴
