
Блок живлення 400Вт Chieftec VALUE APB-400B8 (ATX 2.3, 120мм, APFC, 20+4+4+6+2pcie, >80%, для корпусів з верхнім розміщенням
1 499 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | APB-400B8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/1/3 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Максимальні навантаження | +3.3V / +5V / +12V 1 / +12V 2 / -12V / +5VSB - 18A / 22A / 18A / 17A / 0.3A / 2.5A |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 400 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 87 мм |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OPP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 x 4+2 pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴
