
Блок живлення 350Вт Chieftec GPF-350P (TFX, >85%, 80мм Fan) (код 105344)
2 069 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GPF-350P |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 80 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/0 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | Немає |
| Максимальні навантаження | +3.3V / +5V / +12V1 / +12V2 / -12V / +5VSB- 16.0A / 16.0A / 15.0A / 15.0A / 0.3A / 2.5A |
| Охолодження | Вентилятор 80 мм |
| Потужність | 350 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4pin |
| Розміри, вага | 175 x 86 x 65 мм |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OPP) |
| Тип | Комп'ютерний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 069 ₴

