
Блок безперебійного живлення FRIMECOM SL-1KL LCD (1000Вт, 24В, з прав.синусойдою, під зовн.акум) (код 132591)
5 909 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.02 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Артикул | SL-1KL |
| Вихідна потужність | 1000 ВА/500 Вт |
| Габарити | 345 х 122 х 190 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 180 - 260 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 2 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 909 ₴
