
Блок безперебійного живлення EnerGenie UPS-RACK-1500 1500VA (LCD, USB, серія Pro, Rack 3.4U) (код 132675)
8 029 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | UPS-RACK-1500 |
| Вихідна потужність | 1500 ВА/900 Вт |
| Габарити | 480 х 150 х 350 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 190 - 250 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 4 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| РК-дисплей | З дисплеєм. Холодний старт. З USB-роз'ємом |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, рік | 12 рік |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 029 ₴


