
Блок безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA (LCD дисплей, USB порт, серія Pro, чиста синусоїда, чорний колір) (код
20 519 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.8 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPSRACK-13 |
| Вихідна потужність | 2000 ВА/1600 Вт |
| Габарити | 440 х 410 х 132 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 175 - 275 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 7 |
| РК-дисплей | З дисплеєм. Холодний старт. З USB-роз'ємом |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 3 x 12 В, 9 А·год |
| Час заряду батарей, рік | 12 рік |
| Час роботи в разі повного навантаження | 20 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 519 ₴



