
Блок безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS2000-02 2000VA (1600Вт) (код 132000)
14 659 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | RJ45, USB |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-PS2000-02 |
| Вихідна потужність | 2000 ВА/1600 Вт |
| Габарити | 140 x 410 x 215 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 162 - 295 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Захист ліній передавання даних | Захист факс-модему/DSL-модему з боку телефонної лінії з розеткою RJ-11 (на одну двопровідну лінію) |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 5 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 3 x 12 В, 9 А·год |
| Час заряду батарей, рік | 8 рік |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10 хв |
| Час роботи у разі половинного навантаження | 30 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 659 ₴

