
Блок безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-035 (LCD дисплей, USB порт, 2000VA, серія Pro, чорний колір) (код 131996)
8 469 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-035 |
| Вихідна потужність | 2000 ВА/1200 Вт |
| Габарити | 125 x 380 x 225 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 162 - 295 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Захист ліній передавання даних | Захист факс-модему/DSL-модему з боку телефонної лінії з розеткою RJ-11 (на одну двопровідну лінію) |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 5 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 2 x 12 В, 9 А·год |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 8 хв |
| Час роботи у разі половинного навантаження | 20 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 469 ₴



