
Миша Maxxter Mr-420 Black Wireless (код 116268)
269 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Артикул | Mr-420 |
| Вага | 0.085 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Джерело живлення | 1 x AA |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість кнопок | 3 |
| Особливості | Без підсвітки. Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Під'єднання | Бездротове |
| Підсвітка | Без підсвітки |
| Розмір миші | Маленька (менше 105 мм) |
| Розміри | 61.5 x 97.4 x 35.2 мм |
| Розширення сенсора, dpi | 1200 |
| Сумісність з ОС | Microsoft Windows |
| Тип датчика | Оптичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴



