
Корпус Midi-Tower без БЖ GOLDEN FIELD PHANTOM-1 (1091B) (гартоване скло, без вентиляторів (8-опційно), 1xUSB3.0, 1xUSB2.0,
1 569 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1091B |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 265 мм |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло. Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 8 |
| Особливості | З бічним вікном. З пиловим фільтром. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Опціональне: Лицьова панель: 3 х 120 мм. Верхня панель: 2 х 120 мм. Задня панель: 1 х 120 мм. Нижня панель: 2 х 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 196 х 377 х 445 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 569 ₴
