
Сумка 16.0" RivaCase 8290 (Charcoa Black) (код 130789)
2 189 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8290 (Charcoa Black) |
| Вага | 1 кг |
| Вид | Рюкзак, Сумка, Трансформер |
| Внутрішня висота під пристрій | 315 мм |
| Внутрішня глибина під пристрій | 100 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 420 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Для ноутбука з розміром екрану | 15"-16" |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Об'єм, л | 15 |
| Особливості | Трансформер |
| Спосіб закриття | Змійка |
| Тип | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 189 ₴






