
Рюкзак 17.3" RivaCase 7567 (Dark Grey), Колекція "Prater", темно-сірий (код 130783)
1 289 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7567 (Dark Grey) |
| Вид | Рюкзак |
| Внутрішня висота під пристрій | 450 мм |
| Внутрішня глибина під пристрій | 40 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 290 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Для ноутбука з розміром екрану | 15"-17.3" |
| Колір | Dark Grey |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Спосіб закриття | Змійка |
| Тип | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 289 ₴





