
Інвертор Maxxter MX-HI-PSW1000-01 з синусоїдальним виходом 1000 ВА (код 115864)
5 989 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Артикул | MX-HI-PSW1000-01 |
| Вихідна потужність | 1000 ВА/600 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 275 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Кількість розеток | 1 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Герметична свинцево-кислотна 12 В/до 200 А*рік |
| Час заряду батарей, рік | 12 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 989 ₴




