
Корпус Mini-Tower з БЖ 400Вт FrimeCom MX10 Fan 120мм 257х170х345мм Black (код 127431)
1 229 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MX10_400_F12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Блок живлення: FrimeCom SMD400 |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 145 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 3 |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охолодження | Опціональне: Лицьова панель: 1 х 120 мм. Бічна панель: 1 х 120 мм. Задня панель: 1 х 80 мм |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розміри | 170 х 257 х 345 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 229 ₴
