
Корпус Mini-Tower з БЖ 500Вт GOLDEN FIELD M8B ( скло, без вентиляторів, LED-Light, 1xUSB3.0, висота кулера 150 мм, довжина
2 179 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M8B_500 |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Розміри | 188 x 390 x 372 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | microATX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 179 ₴


