
Корпус Midi-Tower без БЖ GOLDEN FIELD N17B (акрилова боковина, без вентиляторів (5-опційно), 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, висота кулера
2 399 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | N17B_w/o |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 158 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Опціонально: Передня панель 3 х 120 мм. Задня панель 1 х 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 182 х 400 х 355 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 3.0. 2 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴
