
Лампочка LED Horoz (E27, 18W, 4200К, 1600 Лм) (001 006 0018 4200) (код 109862)
124 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 001 006 0018 4200 |
| Висота | 148 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр | 80 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 180 Вт |
| Колір колбі | Білий |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Угол | 185° |
| Кількість ламп в упаковці | 1 |
| Напруга живлення | 175-250 В |
| Потужність, Вт | 18 |
| Світловий потік | 1600 Лм |
| Температура світіння | 4200К |
| Термін служби лампи | 25000 рік |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форма колбі | Стандартна (груша) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴
