
Блок безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-800VA+ ((560Вт) 5A/15A, 12V, з прав.синусойдою, без акум.!) (код 107506)
8 819 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Артикул | LPY-PSW-800VA+ |
| Вихідна потужність | 800 ВА/560 Вт |
| Габарити | 230 х 145 х180 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 275 В |
| Захист | LogicPower |
| Кількість розеток | 2 |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Під'єднувальна 12 В, максимальний струм заряду 20 А |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 819 ₴




