
Блок безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA/650W, 6xC13 (BVX1200LI) (код 121923)
10 099 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпульсний захист | 273 Дж |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | BVX1200LI |
| Вихідна потужність | 1200 ВА/650 Вт |
| Габарити | 190 x 140 x 390 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 300 В |
| Захист | APC |
| Кількість розеток | 4 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 12 В, 9 А·год |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, рік | 8 рік |
| Час роботи в разі повного навантаження | 1 хв |
| Час роботи у разі половинного навантаження | 6.6 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 099 ₴
