
Блок безперебійного живлення APC Easy UPS 500VA/350W, 4xSchuko (BV500I-GR) (код 112276)
5 109 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.89 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | BV500I-GR |
| Вихідна потужність | 500 ВА/300 Вт |
| Габарити | 160 x 92 x 305 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 290 В |
| Захист | APC |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Філіппіни |
| Кількість розеток | 4 |
| РК-дисплей | Без дисплея. Холодний старт |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 1 хв |
| Час роботи у разі половинного навантаження | 5 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 109 ₴




