
Маршрутизатор TP-Link Archer MR200 (АС750 Двохдіапазонний 4G LTE Wi-Fi маршрутизатор) (код 105632)
4 439 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Загальні | |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARCHER MR200 |
| Вхідний інтерфейс | роз'єм для SIM-карти |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 a |
| Глибина | 141 мм |
| Захист інформації | WEP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 2 |
| Підтримка VPN | Так |
| Режими роботи | 4G маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a (до 54 Мбіт/с) |
| Також шукають | двохдіапазонний |
| Функції міжмережевого екрану | SPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 439 ₴
