
Блок живлення 750Вт Chieftec Proton BDF-750C (ATX 2.3, 80 PLUS Bronze, 140мм, fully modular) (код 96358)
4 529 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BDF-750C |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 140 |
| Країна реєстрації бренду | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/1 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Максимальні навантаження | +3.3V / +5V / +12V / -12V / +5VSB // 22A / 22A / 62.5A / 0.3A / 2.5A |
| Модульне підключення кабелів | Є |
| Особливі властивості | Модульне під'єднання кабелів |
| Охолодження | Вентилятор 140 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 160 x 150 x 87 мм |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 529 ₴




